לימוזין

לימוזין

כולנו מכירים את המכונית הארוכה כשהיא עוברת בכביש אין פעם שלא נביט בה, מכונית היקרה שכל אחד היה רוצה לנסוע בה – הלימוזינה. הלימוזין הינו רכב מהודר ומפואר שמטרתה לתת לנוסעים בה הרגשה של יוקרה ופינוקים במשך זמן נסיעתה. מקור השם לימוזין הינו על שם מחוז לימוזן שבצרפת אבל במשך השנים המאוחרות יותר הפך המושג לימוזין לרכב מכובד ויוקרתי המסיע אנשים חשובים לפגישות חשובות ובו מצויים פינוקים רבים כגון שתיה, פירות ומבחר דברים טעימים להנעים את הנסיעה בלימוזין.

השכרת לימוזין

כיום מאוד מקובל להשכיר לימוזינה ולהשתמש בשירותיו המפנקים לכל מיני מטרות שונות , אם זה כאשר חברה רוצה לפנק את לקוחותיה המגיעים מחוץ לארץ לפגישת עסקים אז מן המקובל הוא להשכיר את שירותי הלימוזין בכדי להנעים את זמנם בארץ שהלימוזין יעמוד לשירותם בכל עת. אפשרות מאוד פופולרית כיום היא להשכיר לימוזין ליום החתונה , כמו נסיך ונסיכה כל חתן כלה רוצים להרגיש ביום חתונתם ועם נהג צמוד שידאג לנסיעה מפוארת. היום המון זוגות שוכרים את רכב הלימוזין גם לחגיגת יום הולדת הצעות נישואין או סתם כפינוק לבן או בת הזוג להרגשה מלכותית.

רכב לימוזין

בתוך רכב הלימוזין ישנם שלל פינוקים, מושבים מעור משובח , טלויזיה , מערכת סראונד משוכללת , מיני מקרר מצויד בשלל פינוקים , שתייה קלה , שמפניה ועוד. רכב הלימוזין בדרך כלל מגיע בצבע שחור או לבן , אלו צבעים של יוקרה וקלאסה. בתוך רכב לימוזין ישנו מקום מרווח וגדול המכיל מעל 7 נפשות ועל כן רכב זה הוא הכי נוח לכלה ביום חתונתה מכיוון שהשמלה שלה בדרך כלל נפוחה וגדולה. בין הנהג לבין מרווח הלימוזין ישנו חלון המפריד ונותן פרטיות לנוסעים בה ומעליהם ישנו פתח של חלון כדי שביום יפה יהיה ניתן להוציא את הראש מהחלון ולהנות מהחוויה כולה.

נהג הלימוזין

לפני שנגשים לסגור עם בעלי לימוזין כדאי לבדוק כמה דברים , קודם כל כדי מאוד לברר שמדובר אכן ברכב הלימוזינה הארוך אליו אנו מתכוונים כי ישנם חברות שפשוט משכירות רכבי "לימוזינה" הבאים בתור וואנים או מכוניות גדולות להסעת אומנים או אנשים חשובים. כדי מאוד שיהיה חיבור עם הנהג שהוא אכן מתכוון לבלות איתכם או יום שלם או כמה שעות וחשוב מאוד לראות שהוא ממש נותן לכם להרגיש בחופשיות ומבין לליבכם אחרת כל החוויה יכולה לקבל כיוון אחר, חשוב שנהג הלימוזין יגיע בלבוש מתאים לנהג וגם כדאי שבכל פעם יגש לפתוח את הדלת ( בכל זאת אנחנו רוצים הרגשה מלכותית..) לא היינו רוצים להזכר בחוויה כחוויה מאוד נתונה ללחץ מצד הנהג לכן חשוב מאוד לשים לב לפרט הזה.

קישוט הלימוזין

באם בחרתם להשכיר את רכב הלימוזין ליום חתונתכם אז הכי מומלץ הוא לקשט את רכב הלימוזינה באופן שלא יקנה מראה מצועצע מידי ולא צבעוני מידי , כדי ללכת על גוונים שיתאימו לשמלה או פשוט על צבעים עדינים ושקטים הרי בשביל הרכב לימוזין לא צריך להשקיע כל כך בכדי לגרום לו להראות יפה.
חוויה מהנה לכם….